Koncerty

Chyba każdy z nas chociaż raz był na jakimś koncercie. Jedni z nas to uwielbiają, drudzy wolą trzymać się od tego z daleka.
Dla mnie koncerty łączą. Łączą ludzi poprzez emocje, które na nich nam towarzyszą, łączą poprzez wspólne skakanie czy też krzyk. Są rodzajem odcięcia się od otaczających nas problemów, naszym wewnętrznym głosem i energią.
W niedziele miałam przyjemność pójść na koncert szwedzkiego artysty Mansa Zelmerlowa, znanego z takich hitów jak „Heroes” bądź „Fire In The Rain”.
Byłam bardzo zaszokowana aurą, która zaistniała na scenie jak i poza nią.
Mans zadbał o to, by publiczność czuła się przy nim jak przy zwykłym człowieku, który po prostu kocha to co robi.
Nie ważne jakiej muzyki słuchasz, jeśli jesteś na koncercie wczuj się, daj się ponieść emocją, temu by serce układało własny rytm. Żyj tym co czujesz i nie oszczędzaj sił, bo nigdy nie wiesz czy taka okazja się jeszcze powtórzy!

„Dla mnie nie były to nigdy zwykłe występy, te tzw. przedstawienia. To była raczej sprawa życia i śmierci; próba porozumienia się, próba wciągnięcia tych ludzi w intymny świat myśli” ~Jerry Hopkins – Nikt nie wyjdzie stąd żywy. Historia Jima Morrisona


*Przepraszam za zdjęcia w takiej niskiej jakości, ale niestety nie mogłam wziąć aparatu na koncert.

♥Kliknij mnie!

Reklamy

12 myśli na temat “Koncerty

 1. Jej, zazdroszczę. Bardzo lubię tego artystę 🙂
  Kilka razy byłam na różnych koncertach, ale nie byłam jakoś szczególnie zadowolona. Za dużo ludzi i hałasu. Nie można było w spokoju posłuchać. Ja wiem, że na koncertach musi być głośno, ale i musi być kulturalnie. Ja niestety niczego takiego do tej pory nie doświadczyłam

  Polubienie

 2. Ja ostatnio byłam na koncercie rapowym i to było tak mega cudowne doznanie że było mi mało. Nic nie jest w stanie przebić pójścia na koncert ulubionego zespołu czy artysty, to jak najlepsza używka w życiu.

  Polubienie

 3. Ehh, ja tak uwielbiam koncerty, letnie festiwale. Mam za sobą 5 Woodstockow, 8 wizyt na innych letnich festiwalach, no i ponad 100 koncertów w moim mieście. Teraz już czuję że się „starzeje” bo coraz mniej się na nie wybieram 😦

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s